صنایع دستی دزفول
خانه / کپو / کپوبافی اهواز | تولیدکننده صنایع دستی اهواز

کپوبافی اهواز | تولیدکننده صنایع دستی اهواز

کپو بافی که نام دیگر آن حصیر بافی می باشد از صنایع دستی منطقه جنوب کشور به دلیل وجود درخت های نخل فراوان است که از قدیم الایام در آن منطقه رواج داشته است. کپو بافی به این صورت انجام می شود که برگ های خرما را به دور نی های مردابی می پیچند و به طور پیچ دار می بافند. کپو بافی تنوع زیادی دارد و دلیل آن نیز، قابلیت فرم دهی به این حصیر ها می باشد. کپو باف ها محصولات زیادی را از این طریق تهیه می کنند. این محصولات کاربرد های فراوانی دارند. کپوبافی اهواز، نیز این محصولات را به بازار عرضه می کند. این تولیدکننده کپو باعث ایجاد شغل در کارگاه خود شده است و افراد زیادی را به کار مشغول کرده است. و از جمله تولید کننده صنایع دستی اهواز به شمار می رود. محصولات تولیدی کپو، زینت بخش منزل هر ایرانی علی الخصوص در جنوب کشور می باشد. زیرا به رنگ های متنوعی عرضه می شوند.

کپوبافی اهواز | تولیدکننده صنایع دستی اهواز

برترین تولیدکننده کپو اهواز در ایران

برترین تولیدکننده کپو اهواز در ایراندر کشور افراد زیادی کپو بافی را آموزش می بینند و محصولات تولیدی خود را به فروش می رسانند. زیرا این محصولات به جز افراد جنوب کشور مورد علاقه مردم کل ایران واقع شده است. برترین تولیدکننده کپو اهواز در ایران به تولید انواع و اقسام محصولات کپو می پردازد. کپو بافی اهواز، محصولات خود را با کیفیت مرغوب عرضه می کند. قیمت کپو بر اساس کیفیت حصیر و نی استفاده شده در ساخت محصولات متنوع و اندازه بزرگی و کوچکی کالا ها نوع آن ها تعیین می شود.

صادرات عمده انواع کپو اهواز

صادرات عمده انواع کپو اهواز انواع محصولات تولید شده کپو اعم از ظرف کپو را به کشور های خارجی به خصوص کشور های همسایه نیز عرضه می کنند. این صادرات به صورت عمده نیز انجام می شوند. صادرات عمده انواع کپو اهواز توسط تولید کنندگان معتبر در این شهر انجام می شود که تلاش می کنند محصولات متنوع و با کیفیتی را تهیه و تولید نمایند.

لیست قیمت محصولات کپوبافی شده

لیست قیمت محصولات کپوبافی شدهمشتریانی که علاقه مند به خرید محصولات کپو برای استفاده در منزل می باشند یا در صدد تزئین مکان خود مانند دفتر کار یا منزل خود می باشند می توانند این محصولات را از مراکز فروش صنایع دستی تهیه و خریداری نمایند. این مشتریان می توانند لیست قیمت محصولات کپو بافی شده را از این مراکز فروش تهیه کنند. و بعد از اطلاع از قیمت به خرید آن اقدام نمایند. همچنین مشتریان می توانند سفارش محصولات مورد نظر خود را به صورت غیر حضوری نیز انجام دهند. از آن جا که بعضی از خریداران در مکان هایی زندگی می کنند که مسافت زیادی با مراکز فروش محصولات کپو بافی شده دارند می توانند از این روش خرید استفاده کنند. که این روش غیر حضوری از طریق سایت های اینترنتی مربوط به فروش این محصولات کپو انجام می شوند و خریداران قبل از سفارش می توانند تصاویر کالاهای کپو را در این سایت های فروش مشاهده کنند و سپس اقدام به خرید آن ها نمایند.

مرکز خرید و فروش انواع صنایع دستی کپو

مرکز خرید و فروش انواع صنایع دستی کپوهمانگونه که ذکر شد مراکز مختلفی وجود دارند که خریداران می توانند محصولات کپو را از آن مراکز خریداری کنند. مرکز خرید و فروش انواع صنایع دستی کپو در مناطق جنوبی واقع شده است. این مراکز دارای نمایندگی هایی در شهر های دیگر کشور نیز می باشند که وظیفه پخش و فروش محصولات کپو را بر عهده دارند. بعضی از این مراکز انواع صنایع دستی را عرضه می کنند و بعضی از آن ها تنها مختص فروش کالا های کپو بافی شده می باشند. این مراکز سعی بر این دارند که محصولات خود را با بهترین کیفیت ارائه دهند تا بتوانند در کار خود به اعتبار لازم برسند و محصولات صنایع دستی شهر خود را به تمام مردم ارائه کنند و مردم آن ها و محصولاتشان را بشناسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدصابر مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09169470346
شماره پشتیبانی: 09389920660
آدرس کانال: sanaye_dasti_shop_dez@
اینستاگرام: Sanaye_dasti_shap_dez68@
پاسخگویی واتس اپ کلیک
پست الکترونیکی: m.sabermoghadam258@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کپو | بازرگانی فروش محصولات کپو

کپوبافی به نوعی از سبد سازی به شکل ظرف یا هر ظرف در یا بدون دری است که با استفاده از کاموا، حصیر، برگ درخت خرما، ساقه گندم، برنج، جو، نی‌های باتلاقی و ترکه های

پاسخی بگذارید