صنایع دستی دزفول
خانه / کپو / قیمت کپو | کپو رایج ترین نوع حصیر بافی در خوزستان

قیمت کپو | کپو رایج ترین نوع حصیر بافی در خوزستان

امروزه صنایع دستی یک از راه های کمک به اقتصاد دولت ها می باشد . چرا که با تولید این محصولات و صادر کردن آن ها به دیگر کشور ها می تواند باعث درامد زایی برای کشور های صادر کننده باشد . فروش صنایع دستی برای درامد زایی دولت ها یکی از ساده ترین راه های کسب درامد می باشد چرا که نیاز به وسایل کمی هستند . و فقط در میان وسایل اولیه ساخت این محصولات مورد نیاز می باشد . یکی از این محصولات صنایع دستی کپو بافی است که قیمت کپو نسبت به سایر صنایع دستی به صرفه ترین نوع این محصولات به شمار می آید . کپو بافی بیشتر در دزفول انجام می شود .  با توجه به این که وسایل اولیه ساخت این صنایع دستی را در اختیار دارند .

قیمت کپو | کپو رایج ترین نوع حصیر بافی در خوزستان

قیمت کپو در بازار ایران

قیمت کپو در بازار ایرانکپو بافی یکی از هنر های دستی و ناب جنوب ایران می باشد . حال بیایید تعریفی از کپو را با یکدیگر مطالعه کنیم . کپو در اصطلاح دزفولی به سر یا کله یا هر شیء کروی ، گرد یا چمباتمه زده گفته می شود . و در تعریف به مصنوعات حصیری که از برگ خرما ( کرتک ) به شکل ظروف در دار کروی بافته می شود می گویند . امروزه بیشتر کپو ها را با کامواهای رنگی می پوشانند و زیبایی خاصی را به آن
می بخشند .  و برای تزیین بیشتر منگوله ای را به درب آن متصل می کنند . کپوها
را در مواردی مانند جای نان ، سبد مواد غذایی و … استفاده می کنند . استان های
جنوبی مانند خوزستان و دزفول کار کپوبافی را انجام می دهند.

مرکز فروش محصولات کپو

مرکز فروش محصولات کپو با توجه به کثرت انواع صنایع دستی که در طرح ها و رنگ های متفاوت در جنوب ایران ساخته شده است . این مناطق را با نام مراکز تولید صنایع دستی معرفی می کنند . حال یکی از بیش ترین صنایع دستی تولیدی در این بخش ها محصولات کپو است . که اگر شما به دنبال خرید این محصولات هستید دیگر نیازی ندارید که حتما بار سفر بر بسته و به جنوب ایران سفر کنید . بلکه از طریق یک دستگاه متصل به اینترنت می توانید جستجوی ساده ای انجام داده و سایت های که به عنوان مراکز فروش محصولات کپو هستند را مشاهده کرده و از این طریق بتوانید محصول خود را با تخفیفات ویژه خریداری نمایید . حال اگر کسب و کاری در زمینه خرید و فروش صنایع دستی دارید می توانید با خرید عمده این محصولات علاوه بر دریافت تخفیفات ویژه از این مراکز می توانید آن ها را با قیمت مناسب در اختیار مصرف کننده خرد قرار داده و از سود قابل توجهی بهره مند شوید .

خرید کپو ارزان قیمت

خرید کپو ارزان قیمت شما اگر به دنبال خرید صنایع دستی نظیر صنایع دستی کپو می گردید کافی است به وسیله یک دستگاه متصل به اینترنت عبارت خرید کپو یا فروش کپو را جستجو کرده تا بتوانید به انواع مراکز خرید و فروش این محصول صنایع دستی دست پیدا کنید . البته شما می توانید این محصول را از طریق سایت های فروشی که در سرتاسر فضای مجازی مشاهده خواهید نمود تهیه کرده و از تخفیفات ویژه مربوط به هر یک از انواع مختلف آن بهره مند شوید .

انواع صنایع دستی جنوب کشور

انواع صنایع دستی جنوب کشور جوب کشور ایران یکی از مناطقی است که با توجه به شرایط خاص مردمان این منطقه برای کسب درامد به ساخت صنایع دستی روی آورده اند . از جمله این صنایع دستی می توان به کپو بافی با کاموا اشاره کرد . شما برای دانستن این مطلب کافی است عبارت آموزش کپو بافی با کاموا را در فضای مجازی جستجو کرده تا بتوانید انواع آموزش کپو بافی در دزفول و دیگر شهر های جنوبی کشور را مشاهده کنید . و از آن بهره کافی را ببرید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدصابر مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09169470346
شماره پشتیبانی: 09389920660
آدرس کانال: sanaye_dasti_shop_dez@
اینستاگرام: Sanaye_dasti_shap_dez68@
پاسخگویی واتس اپ کلیک
پست الکترونیکی: m.sabermoghadam258@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کپو | بازرگانی فروش محصولات کپو

کپوبافی به نوعی از سبد سازی به شکل ظرف یا هر ظرف در یا بدون دری است که با استفاده از کاموا، حصیر، برگ درخت خرما، ساقه گندم، برنج، جو، نی‌های باتلاقی و ترکه های

پاسخی بگذارید