صنایع دستی دزفول
خانه / ظرف کپو / قیمت ظرف کپو |فروشندگان ظروف کپو در بازار

قیمت ظرف کپو |فروشندگان ظروف کپو در بازار

آیا می دانید کپو بافی چیست؟ آیا از قیمت ظرف کپو اطلاع دارید؟ به نظر شما چگونه محصولاتی را می توان با این الیاف درست کرد؟ آیا می دانید که کپو بافی مرتبط با صنایع دستی کدام شهر های ایرانی است؟ اگر تا کنون این چنین سوالاتی در مورد انواع محصولات بافته شده با کپو برای شما هم پیش آمده، می توانید برای اطلاع از جواب آن در ادامه با ما همراه باشید.

قیمت ظرف کپو |فروشندگان ظروف کپو در بازار

لیست قیمت ظرف کپو

لیست قیمت ظرف کپوظروف کپو به محصولاتی گفته می‌ شود که از الیاف و برگ درختان خرما تهیه شده است. این هنرکه بیشتر در مناطق جنوبی ایران از جمله خوزستان مشاهده می شود به طور کلی در لغت دزفولی به رظروف گرد یا چمباته گفته شده که از مصنوعات حصیری برگ خرما به دست آمده است. با وجود اینکه خوزستان مهد تولید خرما در ایران است پس این هنر را نیز می توان مختص این منطقه دانست. حال با وجود تنوع زیادی که در تولید انواع ظروف کپو وجود دارد طبیعتا در لیست قیمت ظرف کپو نیز تفاوت هایی نیز دیده می شود. در این بین دقت داشته باشید  ظروف بزرگ و کوچکی از این الیاف ساخته شده است که به طور حتم ظروفی که بزرگتر هستند از قیمت بیشتری نسبت به انواع کوچک آن برخوردار است.

مشخصات و سایز ظرف کپو

مشخصات و سایز ظرف کپوهمانطور که گفته شد کپو بافی دزفول و به‌ طور کلی استان خوزستان یکی از صنایع دستی در این مناطق بوده که در کل کشور از جذابیت خاصی برخوردار است. حال با این وجود طبیعتا آموزش کپو بافی در این مناطق می تواند امری آسان باشد که معمولا بیشتر مردم این منطقه در ساخت آن تبحر خاصی دارند. دقت داشته باشید همان طور که گفته شد یکی از مهم‌ ترین دلایل متفاوت بودن قیمت ظرف کپو به اندازه های متفاوت آن است. در این بین لازم است بدانید معمولاً کپوبافی با کاموا بسیار پر طرفدار بوده است. به گونه ای که این ظروف پس از این که با استفاده از نخل درست شده است سپس با استفاده از کاموا های رنگا رنگ و بسیار زیبا کاملا پوشانده شده که زیبایی بسیار زیادی دارد. قطر دهانه داخلی این ظروف نیز  متفاوت بوده به گونه ای که امکان ساخت سفارشی آن نیز وجود دارد ؛ با این حال مشتریان عزیز می توانند طرح و اندازه مورد نظر خود از این ظروف را سفارش دهند. از طرفی علاوه بر اینکه ظرف کپو در انواع فرم گرد یا کروی به فروش می رسد در حال حاضر در مدل های متعدد دیگری از جمله بیضی نیز موجود است.

خرید انواع ظروف کپو

خرید انواع ظروف کپوبا وجود آنچه در مورد زیبایی بی نظیر ظروف کپو بیان شد اگر شما هم قصد خرید کپو را دارید باید بدانید که این محصولات سبد های سبک و محکم بوده که به عنوان سبد نان یا ظرف نخ و سوزن، ظرف پذیرایی، ظرف قند و کاربرد های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به دلیل درب کاملا کیپی که داشته زیبایی آن چند برابر می شود و می توان از آن استفاده های متعددی کرد. به طور حتم با خرید انواع ظرف کپو و استفاده از آن به عنوان وسایل تزیینی خواهید توانست گوشه ای از هنر ایرانی را به نمایش بگذارید.

فروش عمده ظرف کپو

فروش عمده ظرف کپورونق خرید و فروش ظروف کپو موجب شده در حال حاضر فروش عمده این ظروف در نمایندگی های سراسر کشور آغاز شود. دقت داشته باشید همانطور که گفته شد قیمت ظرف کپو با توجه به سایز و اندازه آن متفاوت می‌ باشد. از طرفی اگر شما هم قصد خرید این نوع ظروف خاص و زیبا را با قیمت مناسب دارید می توانید اقدام به خرید آن به صورت عمده از بورس فروش ظرف کپو کنید. همچنین لازم است بدانید برای اطلاع کامل از قیمت کپو می توانید با نمایندگان فروش آن در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدصابر مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09169470346
شماره پشتیبانی: 09389920660
آدرس کانال: sanaye_dasti_shop_dez@
اینستاگرام: Sanaye_dasti_shap_dez68@
پاسخگویی واتس اپ کلیک
پست الکترونیکی: m.sabermoghadam258@gmail.com

پاسخی بگذارید