صنایع دستی دزفول
خانه / قلم نی / قلم نی حرفه ای | تولیدکننده نمونه و برتر لوازم خطاطی در کشور

قلم نی حرفه ای | تولیدکننده نمونه و برتر لوازم خطاطی در کشور

هنگامی که صحبت از قلم نی حرفه ای می کنیم، یاد شهرستان دزفول استان خوزستان می افتیم. قلم نی دزفولی از معروف ترین و در عین حال قدیمی ترین قلم نی های جهان به شمار می رود. در گذشته قلم نی دزفول به هندوستان صادر می شد. 

اصلاً در این شهرستان، قلم نی کشت و فراوری می شود. نسل ها است که این کار را یک عده خاص انجام می دهند. البته کشت قلم نی چندان ساده نیست؛ چون مسائلی مانند فصل برداشت، زمان و مقدار آبیاری، کود دهی، و … در کیفیت قلم و سختی آن تأثیرگذار است. 

قلم نی دزفولی باید این ویژه گی ها را داشته باشد:

  • صاف باشد.
  • گوشتی باشد.
  • از استحکام بالای برخوردار باشد. 

از قلم نی دزفولی در نوشتن کوچکترین اندازه حروف تا مشقی استفاده می کنند. در این میان نمی توان از قلم نی خیزران در شمال کشور هم غافل شد که خواص ویژه خود را دارا می باشد. 

در خوشنویسی از قلم های گوناگونی استفاده می شود. خوشنویسی نستعلیق با قلم نی از معروف ترین نوع خطاطی است. برای یادگیری خوشنویسی باید صبر و تحمل زیادی به خرچ داد. این هنر والا را در مدت زمان طولانی می توان به صورت درست فرا گرفت و خوب و زیبا نوشت. 

قلم نی حرفه ای | تولیدکننده نمونه و برتر لوازم خطاطی در کشور

مراکز تولید انواع قلم نی در کشور

مراکز تولید انواع قلم نی در کشورهمان گونه که در بالا هم ذکر شد، قلم نی دزفول و همچنین قلم نی خیزران از مشهوری ترین قلم نی های کشور و منطقه به شمار می روند. این قلم نی ها در شرایط ویژه آب و هوایی پرورش و سپس تولید می شوند. از قلم نی های این شهرها برای نوشتن و کتابت استفاده می شود. اگر به دنبال بهترین قلم های نی می گردید، می توانید از قلم نی های یاده شده کار گیرید. 

برترین تولیدکننده قلم نی حرفه ای

برترین تولیدکننده قلم نی حرفه ای قلم نی حرفه ای به بهترین شکل آن در استان دزفول ساخته می شود. قلم نی استخوانی این شهرستان که از استحکام و مقاومتی بالایی برخوردار است، همواره زبان زد بوده و همچنان از آن توسط استادکاران استفاده می شود. نوشتن حرف ن با قلم نی یا خوشنویسی حرف ع با قلم با قلم نی های دزفول ساده و سهل است. اموزش خوشنویسی با این نوع قلم ها بسیار تأثیر گذار می باشد. 

فروشگاه اینترنتی قلم نی

فروشگاه اینترنتی قلم نی شما می توانید از وب سایت های متنوعی که در اینترنت وجود دارد، قلم نی خریداری کنید. این فروشگاه های اینترنتی انواع مختلفی از قلم نی ها را به فروش می رسانند که می توان میان آن ها بهترین قلم نی های ایران و منطقه را هم پیدا کرد.

در کنار این که این فروشگاه ها قلم نی را به فروش می رسانند، فیلم های آموزشی مراحل خوشنویسی با قلم را هم نیز در دسترس مشتریان علاقه مند به این هنر قرار می دهند. 

بزرگترین توزیع کننده قلم نی حرفه ای

بزرگترین توزیع کننده قلم نی حرفه ایقلم نی حرفه ای را از هر جایی که هستید می توانید خریداری کنید. نوشت افزار ها قلم نی های مختلفی را به فروش می رسانند که در میان شان قلم نی حرفه ای هم موجود است. با قلم نی حرفه ای می توان به راحتی آموزش خوشنویسی حرف واو و دیگر حروف را دید و فراگرفت. از سوی دیگر وبسایت های مختلفی وجود دارند که کارشان فروش قلم نی های حرفه ای می باشد. شما می توانید به این وب سایت ها مراجعه کنید و بهترین قلم نی را خریداری نمایید. 

قیمت خرید قلم نی حرفه ای

قیمت خرید قلم نی حرفه ایبرای این که قیمت خرید قلم نی حرفه ای را بدانید، بهتر است به فروشگاه های لوازم التحریر مراجعه کنید. این فروشگاه ها بهترین قلم نی های حرفه ای را در اختیارتان خواهند گذاشت و قیمت آن را نیز اعلام خواهد کرد. در کنار فروشگاه نوشت افزار سطح شهر، وب سایت های اینترنتی متنوعی وجود دارند که کارشان خرید و فروش لوازم التحریر از جمله قلم نی حرفه ای می باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدصابر مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09169470346
شماره پشتیبانی: 09389920660
آدرس کانال: sanaye_dasti_shop_dez@
اینستاگرام: Sanaye_dasti_shap_dez68@
پاسخگویی واتس اپ کلیک
پست الکترونیکی: m.sabermoghadam258@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت قلم نی دزفولی | مرکز خرید و فروش لوازم خوشنویسی

قلم نی یکی از کالاها و صنایع دستی کشور ایران می باشد که با چوب های مخصوصی ساخته شده و برای هنر خوشنویسی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع قلم ها در نقاط مختلف

پاسخی بگذارید