صنایع دستی دزفول
خانه / کپو / فروش عمده کپو ارزان | لیست قیمت کپو در بازار ایران

فروش عمده کپو ارزان | لیست قیمت کپو در بازار ایران

 از جمله صنایع دستی که در جنوب کشور تولید می شود، حصیر بافی ست که آن را از برگ های درخت خرما می سازند و از آن به عنوان زیر انداز استفاده می کنند. رایج ترین نوع حصیر بافی را کپو می گویند و صنایعی که کپو در آن ها کاربرد دارد را کپو بافی نام نهادند. انواع ظروف کپو بافی شده در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجودند و امروزه برگ درخت خرما می تواند به راحتی در دسترس عموم قرار گیرد و به همین دلیل فروش عمده کپو ارزان در ایران نیز به راحتی صورت می گیرد.

فروش عمده کپو ارزان | لیست قیمت کپو در بازار ایران

مرکز خرید و فروش صنایع دستی کپو

مرکز خرید و فروش صنایع دستی کپو درخت خرما اصلی ترین درختی است که در مناطق جنوبی کشور رشد می کند. این درخت
با میوه خرما خود می تواند بهترین منبع غذایی افراد را تامین کند. از درخت
خرما فراورده هایی زیادی هم چون خرما، شیره خرما و … حاصل می شود اما
فواید این درخت به اینجا ختم نمی شود، برگ های درخت خرما در صنایع دستی
ایران بسیار پر کاربرد هستند.  این درخت فقط در مناطق گرمسیر رشد می کند، جنوبی های عزیز که رابطه خوبی با این درخت دارند توانسته اند نه تنها از میوه آن به نحو احسن بهره جویند بلکه با به خرج دادن اندکی خلاقیت و حوصله موفق شدند که از برگ های آن نیز برای کاری استفاده کنند. کاربرد برگ درخت خرما بیشتر در صنایع دستی است و این صنایع را حصیر بافی گویند. 

فروشندگان ظروف کپو در بازار ایران

فروشندگان ظروف کپو در بازار ایرانفروشندگان ظروف کپو در بازار ایران بسیار زیاد می باشند.به دلیل سلیقه بسیار خوب جنوبی ها، از حصیر ظروفی تهیه شد که از آن برای نگه داری مواد غذایی و … استفاده می کنند و آن ها را ظروف کپو بافی نامیدند. در نتیجه، هنر کپوبافی زایده ذهن خلاق جنوبی هاست و می توان گفت که مرکز خرید و فروش صنایع دستی کپو نیز مناطق جنوبی کشورمان می باشد و در درجه اول می توان گفت تمامی کسانی که به هنر کپو بافی می پردازند، خود اولین فروشنده انواع ظروف کپو هستند.

اما فروش کپو  به جنوب ختم نمی شود چرا که این محصولات به بازار های سراسر کشور نیاز صادر می شود و امروزه تقریبا در اکثر شهر ها مراکزی جهت خرید و فروش کپو راه اندازی شده اند. 

تولید و عرضه انواع محصولات کپو

تولید و عرضه انواع محصولات کپوبیشترین میزان تولید و عرضه انواع کپو در ایران به مناطق جنوبی کشور اختصاص دارد. در این مناطق انواع کپو تولید و برای فروش آماده می شوند. از جمله انواع کپوی تولید شده، کپو های تمام کاموا هستند که برای روی آن جهت زیبایی بخشی به کپو از انواع کاموا استفاده می شود. نوع دیگر کپو ها، کپوی پیشی است که بیشتر جنس آن از پیش درختان خرما می باشد. و دیگر مدل کپو ها نیز ترکیبی از پیش و کاموا می باشند که هر کدام زیبایی خاص خود را دارا هستند.

فروش عمده صنایع دستی کپو ارزان قیمت

فروش عمده صنایع دستی کپو ارزان قیمت به دلیل فراوانی درخت خرما و وجود برگ های زیاد برای استفاده در کپو بافی، در جای جای ایران و به ویژه در مناطق جنوبی کشور  فروش عمده صنایع دستی کپو ارزان قیمت بسیار دیده می شود. این مناطق که خود منبع تولید کپو می باشند، دارای انواع درخ خرما هستند که می توان از این مناطف به میزان فراوانی از انواع برگ درخت خرما به راحتی خریداری کرد.

لیست قیمت کپو درجه یک

لیست قیمت کپو درجه یکدرختان خرما انواع مختلفی دارند که هرکدام نیز دارای ویژگی منحصر به فردی می باشند برای خرید کپو، بعضی درختان نخل از برگ های مقاوم تری برخوردارند و بیشتر از آن ها استفاده می شود اما با توجه به تفاوتی که در نوع برگ های خرما وجود دارد، لیست قیمت کپو درجه یک نیز، لیستی با اعداد و ارقام مختلفی ممکن است باشد. یکی از بهترین کپوهایی که تولید می شود مربوط به کپو اهواز در استان خوزستان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدصابر مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09169470346
شماره پشتیبانی: 09389920660
آدرس کانال: sanaye_dasti_shop_dez@
اینستاگرام: Sanaye_dasti_shap_dez68@
پاسخگویی واتس اپ کلیک
پست الکترونیکی: m.sabermoghadam258@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کپو بافی با کاموا | توزیع صنایع دستی جنوب ایران

در حوزه صنایع دستی، آثار بسیار زیادی جای می گیرند که از جمله این آثار می توان صنایع دستی کپو بافی را نام برد. کپو بافی از صنایع دستی مربوط به جنوب ایران بوده که

پاسخی بگذارید