صنایع دستی دزفول
خانه / قلم نی دزفولی / فروش عمده قلم نی دزفولی | عمده فروش لوازم خوشنویسی باکیفیت

فروش عمده قلم نی دزفولی | عمده فروش لوازم خوشنویسی باکیفیت

خوشنویسی یکی از فرهنگ هایی است که می شود گفت تقریباً در همه جا متداول بوده. خوشنویسی که زیبانویسی هم به آن می گویند، هنوز در کشورهای اسلامی به ویژه ایران، مرسوم است. از یاد نبریم که خوشنویسی اسلامی و ایرانی، بر پایه قالب ها و قواعد و نظام های بسیار مشخصی انجام می شود و هر یک از حروف قلم های مختلف از نظام شکلی خاص و تا اندازه بسیاری غیر قابل تغییر هستند. ابزار عمده ای که برای خوشنویسی نیاز است، عباتند از: 

  • مرکب: در خوشنویسی بیشتر از همه مرکب مشکی و قهوه ای کاربرد دارد. مرکبی که در خوشنویسی استفاده می شود باید مخصوص این کار باشد. 
  • کاغذ: در خوشنویسی می توان از کاغذهای گلاسه مات و گلاسه ساده استفاده کرد. این نوع کاغذها برای خوشنویسی مناسب تر می باشند. 
  • قلم نی: مرغوب ترین قلم نی ها، از نی های دزفول و یا نی خیزران تهیه می شود. برای ساختن قلم های ریز و متوسط از نی دزفولی و برای درشت نویسی از نی خیزران کار می گیرند. 

همچنین برای خوشنویسی نیاز به ابزارهای دیگری هم هست که شامل زیر مشق، قلم دان، لیقه، قطزن، قلم تراش، فوم، و … هستند. خوشنویسی با مداد و خودکار هم مرسوم شده است و آموزشگاه های گوناگونی این شیوه از هنر را آموزش می دهند. برای شروع باید این ابزار را تهیه نمایید. فروش عمده قلم نی دزفولی و تکی آن در فروشگاه های نوشت افزار و فروشگاه های اینترنتی صورت می گیرد. از قیمت وسایل خوشنویسی نیز می توانید با مراجعه حضوری و غیر حضوری به فروشگاه ها مطلع شوید. 

فروش عمده قلم نی دزفولی | عمده فروش لوازم خوشنویسی باکیفیت

عمده فروشی قلم نی

عمده فروشی قلم نی برای خرید قلم نی خیزران، خريد قلم درشت، خرید قلم خوشنویسی مارلو، قلم بامبو و … می توانید به فروشگاه های عمده فروشی لوازم التحریر مراجعه کنید و اقلامی را که نیاز دارید، خریداری نمایید. فروشگاه های آنلاین هم در این زمینه فعالیت می کنند و این نوع قلم نی ها را به فروش می رسانند. 

انواع قلم نی دزفولی

انواع قلم نی دزفولیهمان گونه که اشاره شد، از قلم نی دزفولی برای خوشنویسی ریز و متوسط استفاده می شود. برای خوشنویسی از کوچک ترین اندازه تا مشقی از قلم دزفولی کار گرفته می شود. جالب است بدانید که قلم نی، در این شهر پرورش داده می شود. عوامل بی شماری مانند: نوع قلم، زمان و مقدار آبیاری، فصل برداشت و استفاده از کود در پرورش یک قلم موثر می باشد.  قلم نی دزفولی از جمله کالاهای با اهمیت شهر دزفول استان خوزستان است که حتی به هند نیز صادر می شده است. برای تهیه این قلم نی، فرایندهای مختلفی انجام می دادند. 

همه ویژگی های قلم نی خوب، در قلم نی دزفول نهفته است که به این شرح می باشد:

  • بر خلاف تمام قلم ها، از الیاف نخ مانند بسیار فشرده ساخته می شود.
  • دارای جداره ای صیقلی، صاف و فنری مانند است. 
  • به دلیل بافت اسفنجی، به خوبی رنگ را جذب می کند. 
  • مقاوم است و با خیس شدن در مرکب، تغییر شکل نمی دهد. 

قیمت وسایل خوشنویسی

قیمت وسایل خوشنویسیبرای این که از قیمت وسایل خوشنویسی اطلاع حاصل کنید، به فروشگاه های لوازم التحریر و همچنین فروشگاه های آنلاین سر بزنید. در این فروشگاه ها، شما با انواع وسایل خوشنویسی روبرو می شوید که نسبت به کاری که دارید، می توانید خرید نمایید. 

خرید اینترنتی قلم نی دزفولی

خرید اینترنتی قلم نی دزفولیبا جستجو در اینترنت، به سایت های متعددی مواجه می شویم که در کار خرید و فروش کالاهای گوناگونی از جمله قلم نی هستند. خرید اینترنتی قلم نی دزفولی مقدور است؛ ولی نباید فراموش نمود که خرید قلم نی اصلی دزفولی را از فروشگاه های اینترنتی ای انجام دهیم که معتبر باشند. در کنار این، پیش از خرید، توصیه می شود با کسانی که در این زمینه سر رشته ای دارند، مشورت نمایید. آنها شما را برای خرید اینترنتی قلم نی دزفولی راهنمایی خواهند کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدصابر مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09169470346
شماره پشتیبانی: 09389920660
آدرس کانال: sanaye_dasti_shop_dez@
اینستاگرام: Sanaye_dasti_shap_dez68@
پاسخگویی واتس اپ کلیک
پست الکترونیکی: m.sabermoghadam258@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید