صنایع دستی دزفول
خانه / کپو / خرید کپو | بازرگانی فروش محصولات کپو

خرید کپو | بازرگانی فروش محصولات کپو

کپوبافی به نوعی از سبد سازی به شکل ظرف یا هر ظرف در یا بدون دری است که با استفاده از کاموا، حصیر، برگ درخت خرما، ساقه گندم، برنج، جو، نی‌های باتلاقی و ترکه های نرم، ساخته می‌شود. از نظر بهداشت و طب سنتی این کپو ها می توانند برای جای مواد غذایی و همچنین نان و غیره مناسب باشند امروزه هدف از خرید کپو استفاده آن برای جای نخ و سوزن و جای لیوان و جای قلم و جای نان و مواد غذایی و غیره است. بازرگانی فروش، محصولات کپو را در رنگ ها و مدل های مختلف با قیمت های مناسب برای شما دوستان ارائه می‌دهد.

خرید کپو | بازرگانی فروش محصولات کپو

آشنایی با هنر کپو بافی در ایران

آشنایی با هنر کپو بافی در ایران

هنر کپوبافی از سرزمین های بین النهرین سرچشمه گرفته است که رفته رفته در کشور ما رواج فراوانی پیداکرده است.

رایج ترین نوع آشنایی با هنر کپو بافی در ایران، حصیر بافی خوزستان است که کپو به عنوان حصیر شاخص خوزستان تلقی می‌شود.
 کپو نام محلی این هنر در خوزستان است که در ساخت آن فرآیند ساده در عین حال پیچیده‌ای طی می شود. آنها برگ درخت خرما را به دور نی‌های باتلاقی می‌پیچند. این نی ها فرم دهی بسیار خوبی دارند که به همین دلیل، کپو ها دارای اشکال مختلفی شده اند.

مشخصات انواع محصولات کپو بافی شده

مشخصات انواع محصولات کپو بافی شده

محصولات کپو زاده خطه جنوبی ایران است. شما می توانید به راحتی کپو بافی اهواز را از غیر، تشخیص دهید. اما یکی از دلایل تفاوت قیمتی که وجود دارد مربوط به شکل و اندازه آنهاست.

بنابراین اگر جای در فروشگاه صنایع دستی محصولات خوزستان تفاوت قیمتی مشاهده کردید بدانید که بابت این موضوع می باشد.

از مشخصات انواع محصولات کپو بافی شده می توان موارد زیر را نام برد:

  • کپو های اصیل از محله‌های باتلاقی و برگ درخت خرما تشکیل شده است.
  • پس از آنکه فرمدهی کار انجام شد آن را با انواع نخ کاموا های رنگارنگ می پیچند و تزئین می‌کنند.
  • شکل ظاهری آن یا به صورت گرد و یا به صورت بیضی می باشد. 

لیست قیمت محصولات کپو بافی

لیست قیمت محصولات کپو بافیدر این زمینه لیست قیمت محصولات  کپوبافی به طور دقیق در دسترس افراد وجود ندارد. این کالا یکی از صنایع دستی بسیار زیبا و خیره کننده ای است که علاوه بر مورد تزئینی بودن آن، در بین افراد کاربرد و کارایی نیز دارد.

همانطور که گفته شد محصولات کپو از جنس های مختلفی در بازار موجود می باشد. ممکن است برخی از آن از برگ درخت خرما برخی از ساقه گندم، برنج و غیره تهیه شده باشند.

یا در زمینه دیزاین آن ممکن است که از انواع و اقسام اینها از جنس های گوناگونی بهره بگیرند. به همین دلیل است که قیمت کپوبافی یک نرخ ثابت و معین نخواهد بود و تحت تاثیر عوامل مختلفی می باشد.

مرکز خرید انواع کپو ارزان قیمت

مرکز خرید انواع کپو ارزان قیمتامروز حمایت از کالاهای ایرانی و صنایع دستی انحصاری ایران یکی از اموری است که مورد توجه اکثر ایرانیان اصیل قرار گرفته است.

افراد علاوه بر اینکه از این محصولات جهت دادن سوغاتی یادگاری از شهرهای سفر کرده بهره می‌گیرند، مرسوم شده است که عروس خانم ها در دیزاین و چیدمان منزل خود نیز از این صنایع دستی سنتی استفاده کند.

اما هر فردی خصوص خانمها گرایش دارند که از هر محصولی با توجه به تولیدات بومی منطقه ای آن، برخوردار شوند. از آنجایی که مرز و بوم سبدهای کپو در استان خوزستان می باشد، تهیه آن را کمی برای افراد شهرستانی سخت کرده است.

به همین جهت مرکز خرید انواع کپو ارزان قیمت، محصولات با اصالت و تضمینی خود را در مراکز خرید آنلاین اینترنتی به فروش می‌رساند.

این شیوه خرید قیمت کپو بافی را مقرون به صرفه و  قابل دسترسی آسان ساخته است.

بازرگانی فروش محصولات کپو

بازرگانی فروش محصولات کپو ایران علاوه بر اینکه در زمینه های صنعتی موفق عمل می‌کند و در بازارهای جهانی حرفی برای گفتن دارد، یکسری تولیدات و سوغات های انحصاری مختص به خود را دارد که تحت عنوان صنایع دستی ایران در همه جای دنیا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

 یکی از این صنایع که به کشورهای حاشیه خلیج فارس مانند عراق، قطر و… صادر می گردد، سبدهای کپو بافی شده هستند.

در واقع بازرگانی فروش محصولات کپو با رایزنی هایی که در سطوح صادراتی انجام می‌دهد، کمک بزرگ و چرخه اقتصادی کشور از این حیث کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدصابر مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09169470346
شماره پشتیبانی: 09389920660
آدرس کانال: sanaye_dasti_shop_dez@
اینستاگرام: Sanaye_dasti_shap_dez68@
پاسخگویی واتس اپ کلیک
پست الکترونیکی: m.sabermoghadam258@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کپوبافی خوزستان | صادرات صنایع دستی جنوب ایران

کپوبافی یکی از صنایع دستی استان خوزستان می باشد و هنر دست بانوان زحمت کش خوزستانی و خطه ی دزفول می باشد و یکی از صادرات صنایع دستی جنوب ایران است. و این هنر زیب

پاسخی بگذارید