صنایع دستی دزفول
خانه / کپو / سبد کپو / خرید سبد کپو | فروشگاه مرکزی صنایع دستی ایران

خرید سبد کپو | فروشگاه مرکزی صنایع دستی ایران

در گذشته آثار  صنایع دستی  با توجه به تحقیقات باستان شناسی و تاریخی که در بین النهرین و مناطق جنوبی انجام شد، دیده شده است.

به همین دلیل قدمت استفاده از آن به سالهای طولانی برمیگردد. یکی از پرفروش ترین محصولاتی که در این زمینه مورد استقبال قرار میگیرد، سبد های حصیری میباشد. از بهترین نوع سبد حصیری، شکل محلی و خوزستانی کپو است.

ما اکنون برای زیر اندازهای خود از فرش و قالی استفاده میکنیم اما قدیم برای برطرف کردن این نیاز از نی و گیاهان باتلاقی، بهره میگرفتند.

بنابراین صنعت حصیر بافی محدود به دیروز و امروز نیست. ازاین نوع محصولات هنوز هم استفاده میشود و مورد توجه علاقمندان به صنایع دستی واقع خواهد شد. 

خرید سبد کپو در فروشگاه مرکزی صنایع دستی ایران به سهولت قابل دسترسی و تهیه خواهد بود.

خرید سبد کپو | فروشگاه مرکزی صنایع دستی ایران

مشخصات سبد کپوبافی شده

مشخصات سبد کپوبافی شدهفروش کپو علاوه بر منطقه بومی آن در اقسی نقاط کشور نیز انجام میگیرد. بازار صنایع دستی در جای جای ایران زمانیکه قد علم میکند یکی از لوازمی که مورد فروش قرار میدهد و برای آن تبلیغ بسیاری میکند، همین سبدهای کپو است.
گاه این تبلیغات درست است و گاه سودجویان برای جلب مشتری بیشتر و منافع مالی خود متوسل به دروغ میشوند و سبد کپوی تقلبی را به فروش میرسانند.
اما ما برایتان مشخصات سبد کپو بافی شده را در زیر توضیح میدهیم تا خودتان بتوانید به تشخیص آن بپردازید:

  • این محصول مختص به شهر دزفول در استان خوزستان است و توسط مردمان ایل بختیاری تولید میشود. بنابراین از پیچیدن برگ درخت خرما یا کاموا به دور نی های مردابی به وجود می‌آید. در خرید خود این نکته حتما مد نظر داشته باشید.
  • برگ درخت خرما دارای انعطاف بالایی است بنابراین کپوی اصل دارای جنس های منعطف و متنوع بسیاری میباشد.
  • برروی درب کپوی خوزستانی منگوله وجود دارد.
  • زمینه های کپوی ساده را با کاموا یا نحوه پیچ و تاپ دادن به شکل اشکال هندسی تزئین میکنند.

فروشگاه مرکزی صنایع دستی ایران

فروشگاه مرکزی صنایع دستی ایرانهنگامی که فروشگاه مرکزی صنایع دستی ایران به راه می افتد در هر شهری که باشد بازدید کنندگان بسیاری را به خود اختصاص میدهد. مردم برای اینکه به لوازم مصرفی بومی و قدیمی کشور خود دست پیداکنند به این مراکز و فروشگاه ها مراجعه می نمایند.
یکی از کالاهایی که در این فروشگاه ها مورد استقبال مردم همه مناطق قرار میگیرد، سبد کپو بافی شده است که هم حالت دکور خوبی را برای منزلتان به وجود می‌آورد و هم اینکه دارای قابلیت ها و کاربرد های بسیاری میباشد.

قیمت کپوبافی در این مراکز به دلیل اینکه به طور واسطه ای عمل میکنند کمی بالاتر از قیمت معمول میباشد.

قیمت خرید سبد کپوبافی شده

قیمت خرید سبد کپوبافی شدهاز محصولات صنایع دستی خوزستان خصوصا دزفول کپوبافی های متعدد میباشد. این نوع بافت از طریق پیچیدن برگ درخت خرما به دور نی های باتلاقی بوجود می‌آید که ظاهر بسیار زیبا و سنتی دارد که برای طرفداران آن با ارزشمند ترین کالای ایرانی بشمار میرود.
از این محصولات میتوانید در زمینه جانونی، جای مدادی برای کودکان، جای لوازم آرایش برای بزرگسالان و غیره و غیره استفاده های بسیاری بکنید.

قیمت خرید سبد کپو بافی شده در مراکز مختلف، متفاوت میباشد. اما شما میتوانید از طریق خرید اینترنتی این قیمت را برای خودتان بسیار پایینتر از قیمت بازار بیاورید. در آنجا انواع مختلفی از محصولات اصل خوزستانی در طرح و رنگ های مختلف با مدل هایی زیبا برای شما دوستان ارائه شده اند.

پرفروش ترین صنایع دستی دزفول

پرفروش ترین صنایع دستی دزفولپر فروش ترین صنایع دستی دزفول، کپو بافی میباشد که در شمال این شهر توسط بانوان بسیار هنرمند و زحمتکش دزفولی، ساخته و خلق میشوند.
از این هنر دستی که جزو برترین های صنایع دستی دزفول بشمار میرود در زمینه های مختلفی از جمله زیر قابلمه ای، جای نان، قرار دادن سوزن های خیاطی و… بهره گرفته میشود.

یکی از صنایعی که در این شهر رونق و درآمد بسیاری ایجاد میکند و توریست ها آنرا به همراه خود به جای جای دنیا خواهند برد، کپوهای زیبای باتلاق های دزفول است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمدصابر مقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09169470346
شماره پشتیبانی: 09389920660
آدرس کانال: sanaye_dasti_shop_dez@
اینستاگرام: Sanaye_dasti_shap_dez68@
پاسخگویی واتس اپ کلیک
پست الکترونیکی: m.sabermoghadam258@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کپو | بازرگانی فروش محصولات کپو

کپوبافی به نوعی از سبد سازی به شکل ظرف یا هر ظرف در یا بدون دری است که با استفاده از کاموا، حصیر، برگ درخت خرما، ساقه گندم، برنج، جو، نی‌های باتلاقی و ترکه های

پاسخی بگذارید